خبرهای حوزه دکوراسیون

چه کنیم تا دکوراسیون خونه مون بیشتر به چشم بیاد؟

چه کنیم تا دکوراسیون خونه مون بیشتر به چشم بیاد؟

 

گاهی اوقات پیش میاد که با وجود استفاده از مبلمان و اکسسوری های متنوع دکوراسیون منزل جذابیت و درخششی که باید داشته باشه رو نداره و آنچنان که باید پر زرق و برق نیست و به چشم نمیاد. برای داشتن یک دکور جذاب و خوش رنگ و لعاب که خیره کننده باشه طبیعتا باید سراغ مبلمان و لوازمی بریم که بتونه در طرح و رنگ خاص و برجسته باشه تا بتونه فضای داخلی خونه رو به محیط شاد و جذاب تبدیل کنه. در ادامه با چند نکته کاربردی آشنا میشیم که زیبایی دکوراسیون خونه رو بیشتر نشون میده.

 

۱.انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای جذابیت بیشتر در دکوراسیون منزل

یکی از راهکارهایی که به فضای اتاق عمق میده و جذابیت دیوارها رو بیشتر میکنه انتخاب پوشش مناسب مثل کاغذ دیواری با طرح و رنگ مناسبه. کاغذ دیواری ها طرح های متنوع و جذابی دارن که با کمی حوصله میتوان برای هر اتاق از کاغذ دیواری مناسبش استفاده کرد. آنها به خوبی بافت سرد و یکنواخت دیوارها رو تغییر میدن و باعث میشن تا با یک فضای متنوع و جذاب روبرو بشید.

 

۲.مبلمان و اکسسوری های طرح دار

سادگی بیش از حد گاهی اوقات باعث یکنواختی و خستگی چشم میشه. پارچه های طرح دار و استفاده از لوازمی که با نقوش هندسی طراحی شدند جذابیت دکور را بیشتر میکنن و برای بیننده چشم نوازند. سعی کنید با چیدمان درست و استفاده از مبلمان خوش رنگ و خوش نقش بین اجزای دکور تعادل ایجاد کنید.

 

۳.استفاده از تابلو، مجسمه و انواع دکوری ها

انواع آثار هنری مثل نقاشی و مجسمه ها اگر در جای مناسب قرار داده شوند هم بهتر دیده میشوند و هم تأثیر بیشتری در زیبایی دکوراسیون دارند. مثلا قرار دادن یک تابلوی نقاشی یا مجسمه های دکوری بین قفسه های شلوغ کمتر خودش رو نشون میده و بهتره از آنها در جایی خلوت تر مثل روی میز کنسول یا دیواری خلوت استفاده کنیم.

 

۴.جذابیت بیشتر دکوراسیون منزل با نورپردازی مناسب هر فضا

زیباترین و شیک ترین دکور اگر با نور کافی و لوازم روشنایی مناسب همراه نباشه جذایت و زیباییش رو از دست میده.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *